03150, Київ-150,
вул: Велика Васильківська
(Червоноармійська), 57/3

--------------------------------
01025, Київ,
пров. Рильський, 10

тел./факс:
/044/ 279 6336,
тел.:
/044/ 239 2347,
/044/ 278 7849
Viber: /097/ 259 1534

cp-inform.com.ua
www.facebook.com

ДЕПОЗИТАРНІ
УСТАНОВИ

ФОНДОВІ БІРЖІ


САМОРЕГУЛІВНІ
ОРГАНІЗАЦІЇ


РЕЙТИНГОВІ
АГЕНСТВА

ТОВ «Рюрік» - національне кредитно-рейтингове агентство

комунікаційний центр

ВАКАНСІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Культурно-просвітницька, громадська діяльність та міжнародне співробітництво

Культурно-просвітницька, громадська діяльність та міжнародне співробітництво

ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ!

У всі часи багатовікової історії людства найкращим подарунком у взаємному спілкуванні інтелектуально освічених, духовно багатих людей була і є Книга. Саме такий дарунок завжди вважався і залишається одним з найкращих способів проявити найщиріші побажання, повагу до дорогих і близьких нам людей. Книга – це вічна цінність, яка завжди буде нагадувати про гарне ставлення нас один до одного, до тих, кому вона дарується, як це робили наші пращури і будуть робити, без сумнівів, наші нащадки. 

Ми пропонуємо знайомство саме з такою унікальною українською книгою, видавництва АДС УМКЦентр, якою є «Слов’янський світ» і запрошуємо на творчі зустрічі з її автором-упорядником Олексієм Кононенком. Відомим письменником, лауреатом Всеукраїнської літературної премії имені Івана Огієнка, автором 25 книг та понад 300 пісень. Пісні, поезії, повісті О.Кононенка друкувалися в Україні та за її межами - в Білорусії, Росії, Канаді, перекладені англійською, хорватською, грузинською мовами.

СЛОВ’ЯНСЬКИЙ СВІТ
Детальніше>>

«Слов’яни з’явилися на історичній арені несподівано, як великий і вже сформований народ; ми навіть не знаємо, звідки він прийшов і якими були його стосунки з іншими народами»

Л.НІДЕРЛЕ

СЛОВ’ЯНСЬКИЙ СВІТ. - К.: АДС УМКЦентр, 2008.
– 784 с. //Іілюстрований. Формат 60 х 90 1/6 .
Папір крейдований. Друк офсетний/.

«Слов’янський світ» - це великий ілюстрований словник-довідник міфо-логічних уявлень, вірувань, обрядів, легенд та їх відлунь у фольклорі і пізніших звичаях українців та їх братів-слов’ян, одним словом, книга про наші духовні витоки.

В представленому енциклопедичному виданні, на основі досліджень, етно-графічних праць, спостережень, розвідок по крихті зібраний і систематизований величезний матеріал: із маленьких скалок знань, що дійшли до нас, вимальована велична картина світобачення далекого слов’янського предка.

Книга складається з 27 розділів, містить близько 1000 статей. Її структура вибудована таким чином, щоб всебічно розкрити читачеві світ праслов’ян, пояснити зміст їх вірувань та сімволіки – космічної, рослинної, тваринної, календарної, обрядової.

В міфопоетиці постають образи богів, героїв, першопредків, надвичайних істот, духів природи, казкових та билинних персон. Спеціальні розділи присвячені розкриттю того, як міфопоетичне світобачення слов’ян відбилося у подальшому фольклорі, у церковній християнській обрядовості. Розкриваються явища двоєвір’я, тісне переплитіння в народній свідомості язицьких уявлень з християнськими.

Зміст підручника СЛОВ’ЯНСЬКИЙ СВІТ


великий ілюстрований словник-довідник міфо-логічних уявлень, вірувань, обрядів, легенд та їх відлунь у фольклорі і пізніших звичаях українців та їх братів-слов’ян

З  повагою,

Асоціація ділового співробітництва
«Український міжнародний культурний центр»


м.Київ, вул: Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, оф. 9,10,
тел.: 239-23-47, 279-63-36
e-mail:
adsumkc@ukr.net, adsumkc@hotmail.com

 

 

  G Analytics
сайт создан компанией создание сайтов