03150, Київ-150,
вул: Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3
тел./факс:
(044) 239-23-47, 289-47-87

01025, Київ,
пров. Рильський, 10
тел./факс:
(044) 279-63-36ДЕПОЗИТАРНІ
УСТАНОВИ

ФОНДОВІ БІРЖІ

САМОРЕГУЛІВНІ
ОРГАНІЗАЦІЇ

РЕЙТИНГОВІ
АГЕНСТВА

ТОВ «Рюрік» - національне кредитно-рейтингове агентство

комунікаційний центр

ВАКАНСІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітня діяльність

 
 

НАВЧАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

“Проф&Інтел&Інфо”

20 років довіри та успішної діяльності
на фондовому ринку України!

Навчально-інформаційний центр був створений у грудні 1991 року як структурний підрозділ Асоціації ділового співробітництва “Український міжнародний культурний центр”. Саме Асоціації, як одному з фундаторів Української фондової біржі за погодженням з Міністерством фінансів і Національним банком України, було доручено організувати навчання фахівців фондового ринку. Початок його формування в Україні нагально вимагав спеціально підготовлених фахівців. Гострота проблеми полягала не тільки в тому, що вирішувати її потрібно у стислі строки, а ще й тому, що раніше спеціалісти, в яких була потреба, не готувалися.

Перші в новітній історії України курси брокерів фондового ринку відбулися у січні 1992 року. Більшість слухачів того випуску сьогодні займають важливі державні посади, очолюють провідні фірми. Зокрема, Волков М.Ф. - радник Голови Правління ПрАТ «Українська міжбанківська валютна біржа», Андрющенко І.І. - президент акціонерної інвестиційно-фінансової компанії “Укрпривінвест” (Київ), Нусінов В.Я. - очолює фінансово-інвестиційну компанію “Фінком” (м.Кривій Ріг) і т.д.. Перші докумети про навчання брокерів - спеціально розроблені дипломи та атестаційні листи - були підписані Головою Правління Української фондової біржі, академіком Оскольським В.В. та Германчуком П.К. (на той час - начальник управління цінних паперів Міністерства фінансів України).

Розпочата курсова підготовка фахівців, особливо на першому етапі, дала можливість впливати на професійний рівень учасників фондового ринку, забезпечити дотримання у цій новій справі існуючих вимог законодавства, створила умови для накопичення необхідного досвіду і розробки навчально-методичного забезпечення навчання. Саме у той період були закладені підвалини нової справи, накопичений необхідний досвід для удосконалення цієї роботи у подальшому. І сьогодні можна констатувати, що цей результат мав певний вплив на розвиток фондової діяльності в Україні. Багато з цього було прийнято і використовується й сьогодні іншими навчальними центрами, які були створені пізніше.

За період, що минув, у Навчально-інформаційному центрі Асоціації пройшло навчання понад 12000 фахівців, які відповідно до вимог законодавства, що регулює ринок цінних паперів в Україні, успішно склали кваліфікаційний іспит і працюють у фінансових і банківських установах Києва та інших міст України.

Наша гордість – викладачі, які починали працювати з нами, стали ядром викладацького потенціалу і завдяки професіоналізму яких створювалася ділова репутація нашого навчального центру. Серед них - Оскольський В.В., Германчук П.К., Рокоча В.В., Швець В.Г. (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Дегтярьова Н.В. (Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана), Гольцберг М.А., Хасан-Бек Л.М., Посполітак В.В (Міжнародний інститут менеджменту).

Залучати найкращі професійні сили до викладання залишається традицією нашого Центру. І сьогодні з нами співпрацюють такі відомі фахівці у цій галузі, як Бірюк С.О. та Бурмака М.О. - Члени ДКЦПФР, Державний уповноважений Антимонопольного комітету України - Чернелевська О.Л., Головко А.Т – радник Голови ПрАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів», Леонов Д.А. - директор Українського інституту розвитку фондового ринку, Ройко М.М. – президент ВАТ “ЗНКІФ “Амадеус - Індекс ПФТС”. До навчального процесу широко залучаються керівники та провідні спеціалісти державних органів, що регулюють ринок цінних паперів в Україні, зокрема, Фонду держмайна України, Антимонопольного комітету України і саморегулівних організацій – Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв, Асоціації учасників фондового ринку, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Асоціації «Фондове партнерство», а також провідні фахівці діючих підприємницьких структур фондового ринку.

Завдяки професіоналізму викладацького складу був виконаний у попередні роки і виконується сьогодні значний обсяг роботи: розробляються програми, навчально-тематичні плани дисциплін, готується методичне забезпечення, започатковуються нові навчальні курси, форми та методи викладання. Все це дає можливість, використовуючи інтенсивні методи навчання, у рамках післядипломної освіти успішно здійснювати підготовку фахівців. І її значення, як однієї з умов подальшого розвитку ринку цінних паперів в Україні, зберігається і сьогодні. Саме тому освітня діяльність Центру знаходить підтримку як з боку державних органів – Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Фонду державного майна України, з якими ми маємо відповідні договори про співробітництво, так і безпосередньо з боку учасників ринку цінних паперів – вона знаходить прояв у замовленнях на підготовку фахівців.

І ми маємо надію, що діяльність НІЦу, тепер вже збагачена багаторічним досвідом, і надалі буде корисною для учасників фондового ринку України, забезпечить їх високий професійний рівень роботи.Концепція здійснення освітньої діяльності

Ліцензія Міністерства освіти і науки України

Програми

Навчально-тематичні плани до програм
Перелік законодавчих та нормативних документів до програм
Викладачі

Навчально-методичне забезпечення

Графік


Розклад


Пам'ятка слухача


Договори та акти


Атестація

Сертифікація

Інформаційно-консультаційні послуги

Додатково професіоналам:

- аналітика

- практика

Учебный центр УНИВЕРситет Персональных Инвестиций

друга вища освіта
за спеціальністю "Фінанси"

НАВЧАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАВЧАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР освітня діяльність “Проф&Інтел&Інфо”

Професіоналізм, інтелект, поінформованість –
запорука успіху на фондовому ринку!

  G Analytics
сайт создан компанией создание сайтов