03150, Київ-150,
вул: Велика Васильківська
(Червоноармійська), 57/3

--------------------------------
01025, Київ,
пров. Рильський, 10

тел./факс:
/044/ 279 6336,
тел.:
/044/ 239 2347,
/044/ 278 7849
Viber: /097/ 259 1534

cp-inform.com.ua
www.facebook.com






ДЕПОЗИТАРНІ
УСТАНОВИ

ФОНДОВІ БІРЖІ


САМОРЕГУЛІВНІ
ОРГАНІЗАЦІЇ


РЕЙТИНГОВІ
АГЕНСТВА

ТОВ «Рюрік» - національне кредитно-рейтингове агентство

комунікаційний центр

ВАКАНСІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підвищення кваліфікації головних бухгалтерів

ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ
ПРОФЕСІЙНИХ УЧАСНИКІВ ФОНДОВОГО РИНКУ

Фінансовий облік, фінансова звітність, оподаткування на ринку цінних паперів: Навчальний  посібник // За загальною редакцією Леонова Д.А. / Передмова Нестеренка І.І. - К.: УІРФР, 2007.

Навчальний посібник підготовлено авторським колективом Українського інституту розвитку фондового ринку відповідно до Типової програми навчання головних бухгалтерів професійних учасників фондового ринку, затвердженої ДКЦПФР.


Матеріал посібника підготовлено з урахуванням як чинних редакцій Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку, податкового законодавства України, так і останніх змін, які відбулися в Міжнародних стандартах фінансової звітності. В його концепції побудови використано тематичний принцип підбору документів і, окрім названих, він містить матеріали з правових питань та питань здійснення фінансового моніторингу, які будуть корисні бухгалтерам професійних учасників фондового ринку.


Посібник відзначає комплексний, послідовний та системний підхід до викладення матеріалу, що дає можливість його використання не тількі в навчальному процесі, а й в процесі самостійної підготовки та в практичній діяльності суб’єктів ринку цінних паперів.

<<Назад

  G Analytics
сайт создан компанией создание сайтов